8

Jak być fit? – przepis na idealną sylwetkę i… dobre samopoczucie!

Aby cieszyć się idealną figurą, niezbędne jest połączenie diety z ćwiczeniami. Tak… to wiedzą wszyscy, pomyślicie. Jak jednak to zrobić, kiedy człowiek nie ma na nic czasu albo zwyczajnie siły? MAŁYMI KROKAMI!
Pamiętajcie, dbanie o siebie to jeden z najważniejszych czynników, który wpływa na nasze dobre samopoczucie. Szczupła czy wyrzeźbiona figura to tylko… efekt uboczny  Warto więc skupić się na samym działaniu, a nie na narzucaniu tempa.

Idea Fit nagrody

MediaExpert – Idea Fit nagrody

Przykłady? Proszę bardzo!
Jeśli jeździsz do pracy, na uczelnię czy po zakupy samochodem lub autobusem – przesiądź się na rower. Nawet kilka kilometrów pokonywanych systematycznie, co kilka dni, na dwukołowym cudzie pozwoli Ci spalić zjedzonego wieczorem pączka, zmusić do pracy spięte, przez siedzenie przy komputerze czy telewizorze, mięśnie, a oprócz tego… wydzielić endorfiny, który każdy z nas docenia dopiero, kiedy przychodzą.
Podobnie jest w przypadku diety. To, że głodówka jest najgorszą z możliwych opcji i wcale nie przybliża Cię do wymarzonej sylwetki, to oczywiste. Trzeba się pewnych rzeczy nauczyć, do pewnych przyzwyczaić, z pewnymi oswoić. Dieta to nie „ZRZUĆ 10 KG W 5 DNI”, jak krzyczą do nas z reklam. Dieta, to pewien wyrobiony styl odżywiania i nawyki. Zamiast usmażyć rybę na patelni, zróbją na grillu. Zapomnij o garnkach, a mięso i warzywa przygotuj w parowarze.

Batonik jako przekąska? Może czasami.  Na co dzień sięgnij po koktajl czy sok ze świeżych owoców. Dodatkowy plus? Daj się wyręczyć technologii – zyskasz czas i się nie napracujesz.
Zaczynasz przygodę z odchudzaniem? Chcesz się w końcu za siebie zabrać? A może potrzebujesz po prostu dużej dawki motywacji czy narzędzi do pracy? To bez znaczenia! Media Expert wspiera wszystkich, którzy chcą być fit. Weź udział w najnowszym konkursie na portalu Facebook i zdobądź nagrody, które poprowadzą Cię do celu!
Wystarczy, że podzielisz się zdjęciem swojej dietetycznej potrawy oraz przepisem na nią.
To przecież tylko chwila:
https://www.facebook.com/Mediaexpert/app_425042714278677

 

 

 

Comments

comments

Fitness kuchnia

8 Comments

  1. dobry konkurs 😀 walczymy. moze temat nie w klimacie rtv i elektroniki ale to fajnie, zawsze cos innego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.