0

Śmierć przez odchudzanie (DNP)

Czasami ludzie są w stanie zrobić wiele dla idealnej sylwetki. Niestety nie ma tutaj drogi na skróty. Przekonała się o tym 21 letnia Eloise Aimee Parry z Anglii, która zamówiła przez internet pigułki odchudzające, zawierające w swoim składzie DNP (2,3-dinitrofenol), używany do produkcji farb i środków owadobójczych.

dnp

facebook

Na niektórych forach internetowych można przeczytać o jego cudownych właściwościach spalających tłuszcz. Co jest tylko częściowo prawdą, ponieważ pali on nie tylko tłuszcz, ale i organy wewnętrzne.
Dawka śmiertelna tego środka wynosi 2 tabletki. Młoda Eloise, chcąca tylko trochę poprawić swoją sylwetkę, wzięła ich 8. Kiedy dotarła do szpitala, lekarze byli już bezradni – środek kompletnie zniszczył jej wnętrzności. Dziewczyna zmarła.

Jest to już któryś przypadek stosowania DNP nagłośniany przez media, a mimo to pojawiają się ciągle nowi amatorzy szybkiej poprawy wyglądu.
Nie ma drogi na skróty, nie ma magicznych pigułek. Jest tylko zbilansowana dieta i treningi – jedyny sposób na piękny i zdrowy wygląd. Nie kupujcie pigułek z nieznanych źródeł. Trzymajcie się renomowanych sklepów, nawet pomimo tego, że ceny mogą być kilka % wyższe – warto dopłacić za własne zdrowie.

Źródło: http://www.bbc.com/news/uk-england-shropshire-32391903

Comments

comments

Fitness kuchnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.