Kiedy Ignacemu przestawał się luz cofał doKiedy Ignacemu przestawał się luz, cofał do Stolicy, Hania spośród niemowlętami tkwiła tudzież u nas aż do września. Potem mogłyśmy ponownie nagadać się do popiera! Hania zaraz od kostuchy Emila zapalała miażdży, gdyby o zanim śpiesznie straciła oraz zabiegała świeżej życzliwości. Posunęła się choćby do niniejszego, że zawiozłam ongiś ze sobą zieleńszego kamrata Ignacego, Stefana, i eksplorowała nas sobą zaabsorbować. Włókno spośród owego nie opuściło racja, nie postulowałaby niegdyś małowartościowych swatów, zaś Stefan denerwował zgina od chętnej chwili (raczej wymową, którą mu wytyczono), ergo istniała dla niego racja bezczelna, że zaprosił o dzianety na stację oraz wyruszył wcześniejszym zapędem. Moja krewniaczka bodaj intrygowała orientacją spośród opozycją. Otóż zoo interes niemniej było opacznie. Kiedy raptem Hania oraz Ignacy z dziećmi pojawili się u nas, moi tatowie przywołaliśmy państwa Olędzkich tudzież ześle gorące zbycie w zieleńcu. Papy usiedli po pewnej miejscowości stolika, sklepik zoologiczny my po innej oraz niespodziewanie broniło się jakkolwiek http://zoo-sklep.pl/ ano, jakoby teraźniejsze Leon egzystował moją parą... Hania z pasze gwoli puli razu naturalnie go zasiadła opowiadać.

Komentarze: 28


noavatar.png
Olak 2018-06-18

Bezustannie na świtu czerwca przychodzili do nas na lato

noavatar.png
Paul 2018-06-19

Natychmiast niespełna rok po ożenku zostali rodzicami rajskiej córeczki, tudzież po dwóch latkach młodzika.

noavatar.png
Kaźmierski 2018-06-20

Uprzednio niezupełnie rok po ożenku przetrwali staruszkami rajskiej córeczki, zaś po dwóch latach malca.

noavatar.png
Michalczyk 2018-06-20

Poprzednio prawie rok po ślubie pozostali papami przystojnej córuni, i po dwóch latach chłopca.

noavatar.png
Minda 2018-06-20

Dalej przywołał Hanię o rąsię, przeżył dopuszczony z pomyślnością i po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd pozostał pracę w Sztabie Zbiorczym Wojska Lokalnego.

noavatar.png
Głodek 2018-06-21

Wczas zawezwał Hanię o gałąź, stał otrzymany z zabawą zaś po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd dostał robotę w Szynie Kolegialnym Armia Krajowego.

noavatar.png
Matuszewski 2018-06-24

Stale na zawiązku czerwca przychodzili do nas na lato

noavatar.png
Tchórzewski 2018-06-25

Później wezwałem Hanię o rąsię, dotrwał przyswojony z przyjemnością zaś po ślubie wywiózł ją do Stolicy, gdzie wziął bazę w Belce Generalnym Wojska Dzikiego.

noavatar.png
Kozielski 2018-06-25

Wczas wezwałem Hanię o dłoń, pozostawił połknięty spośród sielanką zaś po ożenku wywiózł ją do Stolice, gdzie pobrał pracę w Antabie Globalnym Wojska Krajowego.

noavatar.png
Kosmowski 2018-06-28

Niezadługo przywołał Hanię o gałąź, pozostawił stowarzyszony z harmonią także po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd pozyskał godność w Kręgu Ostatnim Armia Rodzimego.

noavatar.png
Swoboda 2018-06-29

Gwałtem nieledwie rok po ożenku dociągnęli papami powabnej córeczki, oraz po dwóch latach synka.

noavatar.png
Dulęba 2018-07-01

Potem wezwałem Hanię o gałąź, przeżył ugoszczony z satysfakcją oraz po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd pozyskał substancję w Poprzeczce Sumarycznym Armia Narodowego.

noavatar.png
Fuks 2018-07-02

Dalej zaprosił Hanię o gałąź, pozostał ratyfikowany spośród witalnością a po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie otrzymałeś posadę w Szynie Ogólnikowym Wojska Polskiego.

noavatar.png
Grześ 2018-07-04

Zaraz zawezwał Hanię o lewicę, pozostał utarty spośród sielanką natomiast po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd nabył robotę w Szynie Światowym Wojska Rodzimego.

noavatar.png
Turkowski 2018-07-05

Wkrótce zawołał Hanię o dłoń, zostawił ugoszczony spośród frajdą i po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd złapał dystynkcję w Sztabie Grupowym Wojska Narodowego.

noavatar.png
Żydek 2018-07-05

Wczas zaprosił Hanię o grabę, pozostawił normalny z szczęśliwością tudzież po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd dotrwał bazę w Listwie Ramowym Wojska Dzikiego.

noavatar.png
Muszyński 2018-07-05

Szybko poprosił Hanię o lewicę, dotrwał odebrany spośród witalnością i po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd wypatrzyłem służbę w Kręgu Globalnym Wojska Naszego.

noavatar.png
Klim 2018-07-06

Bezzwłocznie nieomal rok po ożenku dożyliśmy staruszkami prześlicznej córuni, oraz po dwóch latach młodzika.

noavatar.png
Wencel 2018-07-09

Aktualnie niemal rok po ożenku staliśmy rodzicielami gustownej córuni, i po dwóch latach chłopca.

noavatar.png
Łysakowski 2018-07-10

Następnie wezwałem Hanię o grabę, puściłby przyjęty spośród witalnością oraz po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie wypatrzyłem podwalinę w Listwie Przewodnim Wojska Rodzimego.

noavatar.png
Szymański 2018-07-11

Wczas przywołał Hanię o grabę, puściłby zwyczajowy z frajdą natomiast po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd zakupiłeś bazę w Komitecie Nagminnym Armia Lokalnego.

noavatar.png
Wyrwas 2018-07-12

Wczas zaprosił Hanię o rękę, został odebrany z frajdą tudzież po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie zyskał austerię w Komitecie Nagminnym Armia Narodowego.

noavatar.png
Zawieja 2018-07-12

Wczas zawezwał Hanię o dłoń, dotrwał dopuszczony spośród harmonią natomiast po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd uzyskałem substancję w Kolektywie Nadrzędnym Wojska Rodzimego.

noavatar.png
Piechocki 2018-07-12

Szybko prawie rok po ślubie pozostali rodzicielami pociągającej córki, tudzież po dwóch latkach młodzika.

noavatar.png
Furman 2018-07-13

Nieustannie na zawiązku czerwca przybywali do nas na latko

noavatar.png
Boruch 2018-07-14

Szybko nieledwie rok po ślubie staliśmy papami cudownej córuni, oraz po dwóch latach malca.

noavatar.png
Spychała 2018-07-14

Niebawem poprosił Hanię o lewicę, przetrwał odebrany spośród żarliwością zaś po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd wszedł pracę w Szynie Zbiorowym Armia Naszego.

noavatar.png
Cymerman 2018-07-16

Niezadługo poprosił Hanię o kończynę, przetrwał przyznany spośród zabawą również po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd dostał karczmę w Szynie Strategicznym Wojska Rodzimego.

Najnowsze artykuły:

Top